Kas naujo?

Artėja KSU Teisės fakulteto ALUMNI klubo šventė!

2016-04-06

2016 m. kovo 24 d. Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto (KSU TF) prodekanė Jolita Malinauskaitė ir Studentų mokslinės draugijos nariai: Olegas Beriozovas bei Andrius Pacharevas susitiko su KSU TF ALUMNI klubo atstove Gabija Petronyte, kuri šį universitetą baigė 2011 m.


Ypač džiugu buvo sužinoti sėkmingą Gabijos karjeros istoriją. Ji tuo pačiu metu buvo įstojusi į Vilniaus universiteto Teisės fakultetą ir Vilniaus verslo ir teisės akademijos Teisės fakultetą (dabar KSU), tačiau KSU pasirinko dėl Verslo teisės specializacijos. Vėliau baigė Psichologijos akademiją. Kartu ir pradėjo savo verslą, išbandė įvairias sritis (daugiau apie tai www.ksu.lt/didziuojames-ksu-teises-fakulteto-absolventais/).

Na, daugiau sužinoti vieniems apie kitus ir pasidalinti sėkmingomis karjeros istorijomis bei sukurti tvirtą KSU TF ALUMNI klubą kviečiame jau 2016 m. birželio 11 d. Gabijos Petronytės kaimo turizmo sodyboje „Karališka vila“ (www.youtube.com/watch?v=sBSp3VoOTx8).

Dėl KSU TF ALUMNI klubo veiklos ir būsimos šventės prašome kreiptis į KSU TF prodekanę Jolitą Malinauskaitę (tel. 865244508, el.p. jolita.malinauskaite@ksu.lt).

Grįžti